sile-hafriyat

Şile Hafriyat

Şile Hafriyat Firmaları arıyorsanız, en uygun hafriyat firmaları arasında öncü olan firmamız YMK İnşaat ile çalışabilirsiniz. Hafriyat kazı işlerinin tümüne verilen addır. Toprağı kazmak ve kazılan toğrağın taşınmasını ifade eden hafriyat aslında kazıdan çıkan malzemenin bir depolama alanına dökülmesi ve burada düzeltilme de bu kavramn içinde yer almaktadır. Şile’da Bulunan Hafriyat firmamız Gelişen teknoloji ile sürekli kendini güncellemekte ve makine parkurunu güçlendirmektedir. ŞileHafriyat firmaları arasında en ucuz hizmeti %100 memnuniyetle hizmet alabilirsiniz. Yıkım, enkaz kaldırma, toprak kazma, kanal açma gibi hizmetler direkt olarak bu uygulamanın kapsamına girer. Bunlarla bağlantılı olarak enkaz kaldırma sırasında ya da yıkım sonrasında ortaya çıkacak toprak ve beton yığınlarının taşınması bu uygulamaların şirketlerinin sunduğu hizmetler arasındadır. Yine toprağın kazılması söz konusu ise, çıkan toprağın taşınması işini ehil hafriyat şirketleri üslenir. Bu Uygulamada kullanılan araçlar nelerdir? Hafriyatın söz konusu olduğu durumlarda işin niteliğine göre ihtiyaç duyulabilecek araçlar greyder, buldozer, yükleyici, ekskavatör, skreyper ve damperli kamyonlardır. Ehil personeller gerekli görülen araçların kullanıma tahsis edilmesini sağlayacaklardır. ŞileBölgesinde tüm bu saydığımız hafriyat hizmetlerini vermekteyiz eğer sizde Hafriyat işleri yaptırmak istiyorsanız ŞileBölgesi için iletişime geçebilirsiniz.

Kazıdan çıkan malzemenin bir depolama alanına dökülmesi ve burada düzeltilmesi de bu kavramın içinde yer almaktadır. Kazı işleri el ve kürek, kazma gibi aletlerle yapılabileceği gibi ekskavatör, greyder, loder gibi iş makineleri kullanılarak da yapılabilir.

Hafriyat Fiyatları

Şilebölgesi hafriyat fiyatları için Hafriyat fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz. Hafriyat fiyatı kazı alanının büyüklüğü yada yıkım yapılacak binanın kat sayısı, içerisindeki geri dönüşüme kazandırılacak malzeme miktarı ve daire sayısına göre değişiklik göstermektedir. Doğru fiyat ve hızlı sonuç için bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Hafriyat işlemlerinde genellikle yıkım yapılacak bina enkazından alınacak demir, metal ve diğer hurdalar yıkım ücretine denk gelmekte yada taraflardan birinin küçük miktarlarda alacaklanması ile sonuçlanmaktadır.

Hafriyat Araçları

Hafriyatın durumuna göre ve işin niteliğine göre ihtiyaçlarınız için kullandığımız makine ve araçlarımız, greyder, buldozer, yükleyici, ekskavatör, skreyper ve damperli kamyonlardır. YMK İnşaat olarak birden fazla projede görevlendirilecek kadar yeterli sayıda aracımız olduğunu bilmenizi isteriz.

ŞileHafriyat

Şile Hafriyat olarak; Balibey Mahallesi, Ahmetli Mahallesi, Ağva merkez Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Hacı kasım Mahallesi, Kumbaba Mahallesi, Sahilköy Mahallesi, Doğancılı Mahallesi, Göçe Mahallesi, Geredeli Mahallesi, Alacalı Mahallesi, Kabakoz Mahallesi, Kızılca Mahallesi, Değirmençayırı Mahallesi, Teke Mahallesi, Üvezli Mahallesi, Oruçoğlu Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Satmazlı Mahallesi, Akçakese Mahallesi, Kervansaray Mahallesi, Bıçkıdere Mahallesi, Bucaklı Mahallesi, Sofular Mahallesi, Göksu Mahallesi, İmrenli Mahallesi, Karamandere Mahallesi, İmrendere Mahallesi, Karacaköy Mahallesi, Kalem Mahallesi, Kalem Mahallesi, Şuayipli Mahallesi, Kurfallı Mahallesi, Osmanköy Mahallesi, Yaka Mahalleşi, Karakiraz Mahallesi, Hacıllı Mahallesi, Çataklı Mahallesi, Hasanlı Mahallesi, Karabeyli Mahallesi, Yazımanayır Mahallesi, Yeşilvadi Mahallesi, Kömürlük Mahallesi, Korucu Mahallesi, Ulupelit Mahallesi, Gökmaşlı Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Çengilli Mahallesi, Soğullu Mahallesi, Kurna Mahallesi, Çelebi Mahallesi, Darlık Mahallesi, İsaköy Mahallesi, Erenler Mahallesi, Sortullu Mahalles, Esenceli Mahallesi, Avcıkoru Mahallesi, Bozgoca Mahallesi, Ağaçdere Mahallesi, Yaylalı Mahallesi, bir çok projede imzamız bulunmaktadır.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir