silivri-hafriyat

Silivri Hafriyat

Silivri Hafriyat Firmaları arıyorsanız, en uygun hafriyat firmaları arasında öncü olan firmamız YMK İnşaat ile çalışabilirsiniz. Hafriyat kazı işlerinin tümüne verilen addır. Toprağı kazmak ve kazılan toğrağın taşınmasını ifade eden hafriyat aslında kazıdan çıkan malzemenin bir depolama alanına dökülmesi ve burada düzeltilme de bu kavramn içinde yer almaktadır. Silivri’da Bulunan Hafriyat firmamız Gelişen teknoloji ile sürekli kendini güncellemekte ve makine parkurunu güçlendirmektedir. SilivriHafriyat firmaları arasında en ucuz hizmeti %100 memnuniyetle hizmet alabilirsiniz. Yıkım, enkaz kaldırma, toprak kazma, kanal açma gibi hizmetler direkt olarak bu uygulamanın kapsamına girer. Bunlarla bağlantılı olarak enkaz kaldırma sırasında ya da yıkım sonrasında ortaya çıkacak toprak ve beton yığınlarının taşınması bu uygulamaların şirketlerinin sunduğu hizmetler arasındadır. Yine toprağın kazılması söz konusu ise, çıkan toprağın taşınması işini ehil hafriyat şirketleri üslenir. Bu Uygulamada kullanılan araçlar nelerdir? Hafriyatın söz konusu olduğu durumlarda işin niteliğine göre ihtiyaç duyulabilecek araçlar greyder, buldozer, yükleyici, ekskavatör, skreyper ve damperli kamyonlardır. Ehil personeller gerekli görülen araçların kullanıma tahsis edilmesini sağlayacaklardır. SilivriBölgesinde tüm bu saydığımız hafriyat hizmetlerini vermekteyiz eğer sizde Hafriyat işleri yaptırmak istiyorsanız SilivriBölgesi için iletişime geçebilirsiniz.

Kazıdan çıkan malzemenin bir depolama alanına dökülmesi ve burada düzeltilmesi de bu kavramın içinde yer almaktadır. Kazı işleri el ve kürek, kazma gibi aletlerle yapılabileceği gibi ekskavatör, greyder, loder gibi iş makineleri kullanılarak da yapılabilir.

Hafriyat Fiyatları

Silivribölgesi hafriyat fiyatları için Hafriyat fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz. Hafriyat fiyatı kazı alanının büyüklüğü yada yıkım yapılacak binanın kat sayısı, içerisindeki geri dönüşüme kazandırılacak malzeme miktarı ve daire sayısına göre değişiklik göstermektedir. Doğru fiyat ve hızlı sonuç için bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Hafriyat işlemlerinde genellikle yıkım yapılacak bina enkazından alınacak demir, metal ve diğer hurdalar yıkım ücretine denk gelmekte yada taraflardan birinin küçük miktarlarda alacaklanması ile sonuçlanmaktadır.

Hafriyat Araçları

Hafriyatın durumuna göre ve işin niteliğine göre ihtiyaçlarınız için kullandığımız makine ve araçlarımız, greyder, buldozer, yükleyici, ekskavatör, skreyper ve damperli kamyonlardır. YMK İnşaat olarak birden fazla projede görevlendirilecek kadar yeterli sayıda aracımız olduğunu bilmenizi isteriz.

SilivriHafriyat

Silivri hafriyat olarak; Semizkumlar Mahallesi, Selimpaşa Mahallesi, Alibey Mahallesi, Mimar sinan Mahallesi, Piri mehmet paşa Mahallesi, Gümüşyaka Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Balaban Mahallesi, Büyük çavuşlu Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Fener Mahallesi, Beyciler Mahallesi, Akören Mahallesi, Çayırdere Mahallesi, Gazitepe Mahallesi, Büyük kılıçlı Mahallesi, Danamandıra Mahallesi, Alipaşa Mahallesi, Seymen Mahallesi, Çeltik Mahallesi, Sayalar Mahallesi, Kurfallı Mahallesi, Yolçatı Mahallesi, Büyük sinekli Mahallesi, Büyük sinekli Mahallesi, Küçük klıçlı Mahallesi, Bekirli Mahallesi, Küçük sinekli Mahallesi, bir çok projede imzamız bulunmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir