sariyer-hafriyat

Sarıyer Hafriyat

Sarıyer Hafriyat Firmaları arıyorsanız, en uygun hafriyat firmaları arasında öncü olan firmamız YMK İnşaat ile çalışabilirsiniz. Hafriyat kazı işlerinin tümüne verilen addır. Toprağı kazmak ve kazılan toğrağın taşınmasını ifade eden hafriyat aslında kazıdan çıkan malzemenin bir depolama alanına dökülmesi ve burada düzeltilme de bu kavramn içinde yer almaktadır. Sarıyer’da Bulunan Hafriyat firmamız Gelişen teknoloji ile sürekli kendini güncellemekte ve makine parkurunu güçlendirmektedir. SarıyerHafriyat firmaları arasında en ucuz hizmeti %100 memnuniyetle hizmet alabilirsiniz. Yıkım, enkaz kaldırma, toprak kazma, kanal açma gibi hizmetler direkt olarak bu uygulamanın kapsamına girer. Bunlarla bağlantılı olarak enkaz kaldırma sırasında ya da yıkım sonrasında ortaya çıkacak toprak ve beton yığınlarının taşınması bu uygulamaların şirketlerinin sunduğu hizmetler arasındadır. Yine toprağın kazılması söz konusu ise, çıkan toprağın taşınması işini ehil hafriyat şirketleri üslenir. Bu Uygulamada kullanılan araçlar nelerdir? Hafriyatın söz konusu olduğu durumlarda işin niteliğine göre ihtiyaç duyulabilecek araçlar greyder, buldozer, yükleyici, ekskavatör, skreyper ve damperli kamyonlardır. Ehil personeller gerekli görülen araçların kullanıma tahsis edilmesini sağlayacaklardır. SarıyerBölgesinde tüm bu saydığımız hafriyat hizmetlerini vermekteyiz eğer sizde Hafriyat işleri yaptırmak istiyorsanız SarıyerBölgesi için iletişime geçebilirsiniz.

Kazıdan çıkan malzemenin bir depolama alanına dökülmesi ve burada düzeltilmesi de bu kavramın içinde yer almaktadır. Kazı işleri el ve kürek, kazma gibi aletlerle yapılabileceği gibi ekskavatör, greyder, loder gibi iş makineleri kullanılarak da yapılabilir.

Hafriyat Fiyatları

Sarıyerbölgesi hafriyat fiyatları için Hafriyat fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz. Hafriyat fiyatı kazı alanının büyüklüğü yada yıkım yapılacak binanın kat sayısı, içerisindeki geri dönüşüme kazandırılacak malzeme miktarı ve daire sayısına göre değişiklik göstermektedir. Doğru fiyat ve hızlı sonuç için bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Hafriyat işlemlerinde genellikle yıkım yapılacak bina enkazından alınacak demir, metal ve diğer hurdalar yıkım ücretine denk gelmekte yada taraflardan birinin küçük miktarlarda alacaklanması ile sonuçlanmaktadır.

Hafriyat Araçları

Hafriyatın durumuna göre ve işin niteliğine göre ihtiyaçlarınız için kullandığımız makine ve araçlarımız, greyder, buldozer, yükleyici, ekskavatör, skreyper ve damperli kamyonlardır. YMK İnşaat olarak birden fazla projede görevlendirilecek kadar yeterli sayıda aracımız olduğunu bilmenizi isteriz.

SarıyerHafriyat

Sarıyer hafriyat olarak; Ayazağa Mahallesi, Zekeriyaköy Mahallesi, Reşitpaşa Mahallesi, Tarabya Mahallesi, Fatih sultan mehmet Mahallesi, İstinye Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Ferahevler Mahallesi, Maden Mahallesi, Sarıyer merkez Mahallesi, Pınar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Rumelihisarı Mahallesi, Maslak Mahallesi, Darüşşafaka Mahallesi, Uskumruköy Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Emirgan Mahallesi, Kazım karabekir paşa Mahallesi, Huzur Mahallesi, Kireçburnu Mahallesi, Poligon Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Ptt Evleri Mahallesi, Bahçeköy Yeni Mahallesi, Baltalimanı Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Rumelifeneri Mahallesi, Gümüşdere Mahallesi, Kocataş Mahallesi, Bahçeköy merkez Mahalleşi, Rumelikavağı Mahallesi, Rumelikavağı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Bahçeköy kemer Mahallesi, Demirciköy Mahallesi, Garipçe Mahallesi, Kısırkaya Mahallesi, bir çok projede imzamız bulunmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir